Languages

  • Lietuvių
  • English
  • Русский

Raiser

Rolandas Kučinskas
Vilkija
+370 60070769
rokucinskas@gmail.com

Mes gyvename su gamta, su gyvūnija ir kiekvienam duotas potraukis kažką mylėti, prižiūrėti , auginti. Man matyt - lemta auginti balandžius.

   Pirmuosius balandžius į namus parsinešė brolis. Juos padovanojo kaimynas. Tai buvo pašto balandžiai. Brolis pasidžiaugė jais pora dienų, tada jais rūpintis  ėmiau aš. Man tuomet  buvo 12 metų. Kaimynas pamokė kaip pripratinti balandžius, labai laukiau , kada galėsiu balandžius išleisti paskraidyti. Praėjus  2-savaitems išleidau, ir tiek juos temačiau. Vėliau auginau įvairių veislių balandžius. Jei susitaupydavau pinigų, tai pirkdavau iš Vilkijos balandininkų. Pirmą balandinę pastatė tėvas. Ten auginau apie 20 balandžių .Tėvai stebėjosi mano susidomėjimu ir kantrybe auginant balandžius.

Būdamas kokių penkerių metų apžiūrėdavau savo pusbrolio balandžius, jis tik vienas iš mano giminaičių augino balandžius.  

 Į balandžių turgų pradėjau važinėti maždaug 16 metų. Pirkdavau įvairių veislių balandžius. Turėjau surinkęs vokiečių  parodinius, bet patiko visą laiką aukštaskrydžiai. Boinų veisles balandžiais susidomėjau prieš 9 metus. Jie sužavėjo savo skrydžio ypatumais, kurių žodžiais apibūdinti neįmanoma , būtina pamatyti savo akimis. Šios veislės balandžius auginu ir šiuo metu.

 Labai patinka šunys. Aš pats auginu vokiečių aviganį. Tikiuosi, kad mano laikomais balandžiais susidomės ne tik laikantys, bet ir norintys turėti puikių skrajūnų .